fbpx
skup samochodów Gdynia
skup aut Gdynia

NASZ SKUP AUT GDYNIA

Można wyróżnić wiele cech, które charakteryzują nasz skup aut Gdynia. Między innymi jest to rzetelność, uczciwość, profesjonalizm, a także błyskawiczne działanie, dzięki któremu co chwilę zyskujemy uznanie stałych i nowych klientów. Przybywa nam również dobrych opinii, dzięki, którym na rynku jesteśmy znani już od wielu lat. Wielu klientów, takich jak Państwo poszukuje właśnie tego rodzaju firm, z którymi mogą szybko, łatwo i bezproblemowo przeprowadzić transakcję sprzedaży używanego auta.

Nasz skup aut Gdynia, to przede wszystkim grono profesjonalistów, którzy o każdego z klientów zadbają i podejdą do niego indywidualnie. Jesteśmy otwarci na propozycje, a także do przeprowadzenia darmowej wyceny, zarówno na miejscu jak i telefonicznie. Przeprowadziliśmy podczas naszej wieloletniej działalności setki udanych transakcji, a klienci wychodzili od nas zadowoleni i usatysfakcjonowani. Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży motoryzacyjnej i przez te wszystkie lata staraliśmy się, aby klienci jak najczęściej wychodzili od nas zadowoleni i by mogli nas polecać również innym.

Dla naszego skupu aut Gdynia, to klient jest najważniejszy i żadnego nie zostawimy z niczym. W każdym używanym aucie widzimy wartość i nikomu nie odmawiamy pomocy przy sprzedaży niepotrzebnego już samochodu. Jeśli zastanawiają się Państwo co zrobić z samochodem, który swoje lata świetności ma dawno za sobą, nie pozostaje nic innego jak do nas zadzwonić i przekonać się, że to właśnie nasz skup aut Gdynia zapłaci najwięcej!

POTRZEBUJESZ BŁYSKAWICZNEJ WYCENY?
ZADZWOŃ – 604 479 949

Dlaczego warto sprzedać pojazd do naszego skupu samochodów w Gdyni?

Dlaczego warto skorzystać z usług Skupu Aut Gdynia? Jest wiele powodów. Między innymi jest to fakt, że skupujemy auta różnych marek, różnych roczników i nie boimy się skupować aut powypadkowych. Dlatego jeśli jesteście Państwo posiadaczami takiego samochodu, które tylko zalega w Waszym garażu i chcecie się go pozbyć jak najszybciej, to zapraszamy do kontaktu. Ponad to pracujemy 24h siedem dni w tygodniu, a także dysponujemy własnym transportem. To ważna informacja dla Państwa, ponieważ w każdej chwili możemy przyjechać na miejsce i obejrzeć proponowany samochód.

Dodatkowo skup samochodów Gdynia płaci gotówką od ręki. Jesteśmy firmą wypłacalną i uczciwą, każda transakcja jest przeprowadzona na podstawie umowy kupna/sprzedaży. Należy pamiętać również, że Skup pojazdów Gdynia, to miejsce przyjazne, pełne profesjonalistów, którzy nie przejdą obojętnie obok żadnego klienta. Auto Skup Gdynia to również skup pojazdów sprowadzanych z Anglii, zwanych potocznie „anglikami”. Nie przeszkadza nam kierownica po prawej stronie, wszystkie auta tego typu są również mile widziane w naszym skupie aut używanych.

AutoDave kontakt

Nasz skup samochodów Gdynia płaci najwięcej!

Dla wielu klientów, ważnym aspektem są pieniądze. Wcale nas to nie dziwi, a wręcz cieszy, bo wiemy, że możemy zapłacić za używany pojazd najwięcej w regonie. Nasz skup aut Gdynia jest gwarancją najwyższej ceny. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą cenę za samochód. Każde auto jest wyceniane indywidualnie, a cena zależy od stanu technicznego pojazdu. Za auta w bardzo dobrym stanie jesteśmy w stanie zapłacić 80% ceny i z pewnością będzie to kwota satysfakcjonująca i zadowalająca. Z pewnością również płacimy najwięcej względem konkurencji.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która pracuje w oparciu o rzetelną wycenę i uczciwą zapłatę. Jeśli jeszcze się Państwo wahają to zachęcamy do zaczerpnięcia opinii klientów o naszym skupie aut Gdynia. To, że płacimy najwięcej w Trójmieście wiedza wszyscy i podajemy realne, uczciwe ceny podczas wyceny używanego pojazdu. Dzwoniąc do nas wiele Państwo nie tracą, ale wiele mogą zyskać.

OSTATNIO ZAKUPIONE SAMOCHODY W GDYNI

auto skup Gdynia
skup aut uszkodzonych Gdynia
skup aut używanych Gdynia

OPINIE MIESZKAŃCÓW GDYNI I OKOLIC

Oliwier S.

Warto zadzwonić i poprosić o darmową wycenę. Pan przez telefon zaproponował 1000 mniej niż to co chciałem otrzymać sprzedając auto na własną rękę.


BMW

Gdynia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:38:02+00:00

Gdynia

BMW
Warto zadzwonić i poprosić o darmową wycenę. Pan przez telefon zaproponował 1000 mniej niż to co chciałem otrzymać sprzedając auto na własną rękę.
Maciej C.

Bardzo uczciwa firma. Zadzwoniłem po darmową wycenę, po kilku godzinach pracownik skupu zjawił się na oględziny auta, auto sprzedałem tego samego dnia.


Citroen

Gdynia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:41:33+00:00

Gdynia

Citroen
Bardzo uczciwa firma. Zadzwoniłem po darmową wycenę, po kilku godzinach pracownik skupu zjawił się na oględziny auta, auto sprzedałem tego samego dnia.
Patryk D.

Polecam tą firmę. Trafiłem do Pana Dawida z ogłoszenia na FB, zadzwoniłem i jeszcze tego samego dnia sprzedałem auto.


Renault

Gdynia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:40:17+00:00

Gdynia

Renault
Polecam tą firmę. Trafiłem do Pana Dawida z ogłoszenia na FB, zadzwoniłem i jeszcze tego samego dnia sprzedałem auto.
5
3
AutoDave.pl

Jeśli czeka Was sprzedaż auta, to nasz skup aut Gdynia chętnie służy pomocą przy transakcji. Skup pojazdów używanych Gdynia, to miejsce, gdzie szybko, łatwo i przyjemnie można pozbyć się niechcianego auta. Sprzedaż samochodu używanego sama w sobie jest procesem niełatwym, do którego bardzo często trzeba się odpowiednio przygotować i przyłożyć. Wielokrotnie sprawia to kłopot i powoduje stratę czasu. Samodzielna sprzedaż auta wiąże się często z jego podrasowaniem. Uzupełnieniem braków, a także naprawami. Wiemy o tym, że rynek motoryzacyjny jest przepełniony autami, a także sprzedawcami, którzy są nieuczciwi.

Z naszym skupem aut Gdynia, sprzedaż auta może stać się procesem łatwym i przyjemnym, a także błyskawicznym. Skupujemy auta używane różnego rodzaju, różnych marek, roczników i kolorów. Nie przeszkadza nam gdy auto jest powypadkowe i jego stan techniczny wymaga napraw. Przyjmiemy je chętnie takim jakie jest, a następnie zapłacimy godną kwotę za ten pojazd. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoją działalność i dysponujemy własnym transportem, ale działamy również na terenie województwa Pomorskiego w skupie aut Słupsk, a także skupie samochodów Rumia. Jeśli więc szukacie Państwo odpowiedniej dla siebie lokalizacji, to działamy również w Słupsku i Rumii, by być jeszcze bliżej naszych klientów.

Mile widziani są również klienci z innych miast. Chcielibyśmy nadmienić, że skup aut Toruń i skup aut Bydgoszcz to także nasze skupy aut używanych, które są dla Państwa otwarte 24h. Służymy radą i pomocą profesjonalistów w każdym z tych miast. Chcemy również przypomnieć, że w powyższych miastach także skupujemy różne auta i dojeżdżamy do klientów. Jest nam niezmiernie miło, że możemy działać również na innych terenach, takich jak Nakło nad Notecią, ponieważ i tam jest nasz auto skup Nakło nad Notecią, w którym zajmujemy się działalnością motoryzacyjną.

Skup aut Gdynia, którym zaufały również inne miasta, takie jak Rumia, Słupsk, Nakło nad Notecią, Toruń i Bydgoszcz. Sprawia to, że mamy setki zadowolonych klientów nie tylko na terenie województwa Pomorskiego, ale także Kujawsko- Pomorskiego. Możemy wciąż poszerzać działalność dzięki temu, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez naszych klientów. Możemy dalej prowadzić swoją działalność, która jest nie tylko wieloletnią firmą, ale także pasją. Jesteśmy fachowcami w branży motoryzacyjnej i jeżeli szukają Państwo rzetelnej i uczciwej usługi, to Skup samochodów Gdynia będzie dla Was odpowiednim miejscem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i spotkania indywidualnego.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Dawid Prywinski z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"



  Skup aut Bydgoszcz

   

  NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W GDYNI!

  AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

  ul. Nad Torem 16
  85-409 Bydgoszcz
  NIP 9671233210
  REGON 341293370
  Tel. 604 479 949

  Zadzwoń teraz