fbpx
skup samochodów Rumia
skup aut Rumia

NASZ SKUP AUT RUMIA

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się kupowaniem samochodów używanych różnych marek na terenie województwa pomorskiego. Jesteśmy wieloletnim uczestnikiem życia motoryzacyjnego w tym regionie, a klienci znają nasze usługi nie od dziś. Skup aut za gotówkę Rumia, to miejsce, gdzie sprawnie i szybko pozbędziesz się niechcianego już auta. Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność, a także sprawiedliwa wycena.

Dzięki temu nasi klienci wciąż polecają nas innymi i wciąż do nas wracają. Mamy wiele kontaktów w branży motoryzacyjnej, co pozwala nam na najwyższe ceny na rynku. Do tej pory przeprowadziliśmy mnóstwo udanych transakcji, z której klienci wyszli zadowoleni. Tym co nas wyróżnia na tle konkurencji, to to, że jesteśmy punktualni, dostępni 24h, zawsze pod telefonem, a przy tym profesjonalni. Dla nas to bardzo ważne zadanie, by klient wyszedł od nas zadowolony i polecił nas innym.

Chcemy cieszyć się nieposzlakowaną opinią klientów i staramy się pracować na to w każdej minucie naszej pracy. Dla nas ważne jest, by transakcja przebiegła sprawnie, uczciwie i rzetelnie. Zależy nam na renomie, ponieważ mówi się, że „lojalni klienci nie tylko wrócą, nie tylko polecą Cię innym, ale ZMUSZĄ swoich przyjaciół do robienia interesów z Tobą”. W myśl tej zasady dbamy, by klienci do nas wracali i polecali nas innym. Zatem nie zależy nam tylko na zarobku, ale też na kliencie i na tym, aby odkup samochodu używanego odbył się w łatwy i dla obu stron przyjemny sposób. Aby się o tym przekonać, zadzwoń już dzisiaj.

POTRZEBUJESZ BŁYSKAWICZNEJ WYCENY?
ZADZWOŃ – 604 479 949

Skup samochodów Rumia – Sprzedaj auto za gotówkę jeszcze dzisiaj!

W życiu zdarza się tak, że potrzebujemy bardzo szybkiej gotówki, właściwie od ręki. No cóż, nie da się ukryć, że jesteśmy świetnym miejscem by taką gotówkę otrzymać. Jeśli jesteś w posiadaniu auta poleasingowego, samochodu, który był przez wiele lat używany zawodowo, lub prywatnie, lub nawet jeśli masz auto powypadkowe, to Skup samochodów używanych Rumia, chętnie odkupi od Ciebie to właśnie auto.

Jesteśmy skupem, który od lat zajmuje się odkupem samochodów używanych, zarówno tych uszkodzonych, ale nadających się do dalszej eksploatacji, jak i tych nowszych w świetnym stanie technicznym. Za każde auto jesteśmy w stanie zapłacić gotówką od ręki. Cena za sprzedane nam auto zależy od jego stanu technicznego i rocznika, ale jesteśmy w stanie przyjąć samochody wszystkich marek.

Cieszymy się, że możemy co rusz przyjmować nowych klientów i płacić im ręki gotówką, ponieważ to oznacza, że jesteśmy firmą uczciwą. Jesteśmy wypłacalni i nie musimy się o to martwić. Z dużą radością i satysfakcją wypłacamy gotówkę każdemu klientowi, który sobie tego życzy. Jesteśmy zaangażowani w transakcję z Tobą począwszy od wyceny po finalizację transakcji.

AutoDave kontakt

Darmowa wycena pojazdu w auto skup Rumia

Nasz skup aut powypadkowych i używanych Rumia jest w stanie wycenić Twoje auto przez telefon i jest to usługa całkowicie darmowa. Prowadząc skup samochodów używanych nauczyliśmy się, że klientowi zależy na cenie i czasie i możemy zapewnić, że zostanie to uszanowane już podczas wstępnej wyceny telefonicznej. Jeśli klient sobie życzy może spotkać się z nami stacjonarnie i podczas tego spotkania ustalić szczegóły wyceny lub zrobić to telefonicznie.

Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele takich skupów jak my, ale wyróżnić się możemy na pewno jakością i łatwością sprzedaży. Nie warto tracić czas na długie wizyty klientów, którzy z aptekarską dokładnością obejrzą oferowany im samochód. Z nami nie musisz przejmować się straconym czasem i z pewnością wyjdziesz od nas zadowolony z gotówką w ręku.

Jeżeli zaproponowana przez nas cena samochodu, będzie Ci odpowiadać, a mamy pewność, że tak właśnie się stanie, to pozostaje wówczas tylko podpisać umowę i wypłacić Ci gotówkę od ręki. Zadzwoń już dziś i przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę.

OSTATNIO ZAKUPIONE SAMOCHODY W RUMI

skup aut używanych Rumia
auto skup Rumia
skup starych aut Rumia

OPINIE MIESZKAŃCÓW RUMI I OKOLIC

Adam W.

Pierwszy raz korzystałem z usług skupu aut. Najbardziej obawiałem się zaniżenia wartość, jednak propozycja jaką otrzymałem była uczciwa.


Volkswagen

Rumia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:43:41+00:00

Rumia

Volkswagen
Pierwszy raz korzystałem z usług skupu aut. Najbardziej obawiałem się zaniżenia wartość, jednak propozycja jaką otrzymałem była uczciwa.
Karol E.

Od momentu telefonu do skupu do sprzedaży minęło 12 godzin! Jeśli komuś zależy, żeby szybko pozbyć się auta polecam.


Opel

Rumia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:44:21+00:00

Rumia

Opel
Od momentu telefonu do skupu do sprzedaży minęło 12 godzin! Jeśli komuś zależy, żeby szybko pozbyć się auta polecam.
Dawid S.

Do tego skupu trafiłem z polecenia. Za moją meganke złożyli rozsądną propozycje, auto sprzedane tego samego dnia.


Skoda

Rumia

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:43:02+00:00

Rumia

Skoda
Do tego skupu trafiłem z polecenia. Za moją meganke złożyli rozsądną propozycje, auto sprzedane tego samego dnia.
5
3
AutoDave.pl

Nasza firma skup aut Rumia może zaproponować swoim klientom odkup używanych samochodów dostawczych i osobowych za gotówkę. Skupujemy auta nie tylko w Rumii w województwie pomorskim, ale możesz odwiedzić nas także w Toruniu, Bydgoszczy i Świeciu. Tak, również się cieszymy, że możemy być i tam, ponieważ ułatwia nam to dostęp do klientów, którzy wychodzą z naszego skupu aut z zadowoleniem i skutecznie polecają nas innym.

Do tej pory, a przeprowadziliśmy mnóstwo udanych transakcji cieszymy się dobrą opinią wśród klientów. Jeśli chodzi o województwo Pomorskie, to możesz o nas usłyszeć także w skupie aut Słupsk. Nasza firma proponuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie w każdym z wymienionych miast. Skupujemy samochody osobowe i dostawcze różnych marek i roczników, tak więc nasi klienci mogą napływać z różnych regionów. Z naszymi klientami z kilku województw podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, dzięki czemu sprzedający pozbywa się niepotrzebnego samochodu właściwie jednym podpisem. Jak już wcześniej wspominaliśmy na podstawie wstępnej wyceny, przygotowanej przez telefon jesteśmy w stanie wycenić używane auto.

Po ustaleniu satysfakcjonującej ceny płacimy od ręki gotówką bądź przelewamy środki na wskazany rachunek bankowy. Gwarantujemy, że zarówno w skupie aut Gdynia, jak i Świecie zaoferujemy najwyższą cenę. Naszą działalność prowadzimy w sposób bezpieczny i profesjonalny. Jako wieloletni skup samochodów używanych, przestrzegamy przed nieuczciwymi handlarzami. Pamiętaj, drogi kliencie, że zawsze po ustaleniu ceny, sprzedając samochód, musisz otrzymać umowę kupna – sprzedaży.

Auto Skup Bydgoszcz i każdy inny nasz punkt na mapie Polski zapewni Ci uczciwą transakcję popartą tą właśnie umową. Nasza firma działa szybko i sprawnie. Za dojazd do klienta nie pobieramy żadnych opłat. Wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić na miejscu lub u klienta. Jako profesjonalny Skup aut używanych i powypadkowych gwarantujemy dobrą obsługę i rzetelność. Wiedz, że możesz na nas polegać. Jeśli więc inne skupy lub komisy proponuję mniej korzystne rozwiązania, to zgłoś się do nas. U nas zawsze będziesz mile przyjęty i poinformowany o szczegółach. Jesteśmy przekonani, że zaproponujemy najwyższą cenę za auto. Zapraszamy do współpracy.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Dawid Prywinski z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"  Skup aut Bydgoszcz

   

  NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W RUMI!

  AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

  ul. Nad Torem 16
  85-409 Bydgoszcz
  NIP 9671233210
  REGON 341293370
  Tel. 604 479 949

  Zadzwoń teraz