fbpx
skup samochodów Słupsk
skup aut Słupsk

NASZ SKUP AUT SŁUPSK

Zapraszamy do skupu aut Słupsk. To właśnie tutaj zajmujemy się odkupem używanych aut. Nasza firma od wielu lat oferuje swoim klientom najlepsze ceny. W dziedzinie motoryzacji jesteśmy specjalistami, a każdy klient, który zawita w nasze progi będzie obsłużony profesjonalnie i rzetelnie. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Wiele lat na rynku motoryzacyjnym pozwala nam na dzielenie się doświadczeniem z naszymi klientami, a dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Z naszej strony możemy zapewnić najlepsze ceny nie tylko w mieście, ale całym regionie. Miłą, przyjazną atmosferę – co ważne w dzisiejszych czasach, a także błyskawiczną obsługę podczas gdy gonimy wciąż za czasem. A przede wszystkim gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w dokonywane transakcje, lub przygotowywane wyceny. W naszym skupie aut Słupsk chętnie przyjmiemy zarówno auta w dobrym stanie technicznym, jak i te powypadkowe, poleasingowe oraz sprowadzane z Anglii. To nie ma dla nas znaczenia, czy to samochód marki Mercedes, czy Opla nasi klienci chcą nam sprzedać, ponieważ handlujemy każdą marką.

Ponad to pracujemy 24h siedem dni w tygodniu, więc kontakt z naszymi klientami nie jest niczym ograniczony. Pozwala nam to na dobry kontakt z klientami, ponieważ możemy spotkać się z nimi o każdej porze. Ponad to mamy własną lawetę, a więc i my możemy przyjechać do klienta i zabrać od niego auto. Zapraszamy więc do kontaktu przez telefon lub na indywidualne spotkanie.

POTRZEBUJESZ BŁYSKAWICZNEJ WYCENY?
ZADZWOŃ – 604 479 949

Dlaczego warto sprzedać pojazd do naszego skupu samochodów w Słupsku?

Na to pytanie jest wiele odpowiedzi. Nasz Skup samochodów używanych działa na terenie Słupska i nie tylko. Jeśli więc nasz klient jest z okolic i poszukuje firmy, która odkupi od niego używane auto, to może się zgłosić do nas. Jesteśmy w stanie także zadbać o wszelkie formalności. Możemy również zagwarantować uczciwą umowę kupna/sprzedaży. Na jej podstawie, po ustaleniu ceny, dokonujemy wypłaty za sprzedane auto w gotówce od ręki lub przelewem na wskazane konto.

Jeśli więc szukasz rzetelnej firmy, to trafiłeś pod odpowiedni adres. Nasz skup samochodów poleasingowych i powypadkowych jest prowadzony przez profesjonalistów, dlatego wycenę otrzymasz jeszcze w ten sam dzień, a właściwie nawet po kilkunastu minutach. Następnie, jeśli kwota będzie dla Ciebie zadowalająca, to nasz wyspecjalizowany pracownik podpisze z Tobą odpowiednie dokumenty i Ty będziesz cieszył się gotówką, a my nowym nabytkiem. Skupujemy wszystkie samochody osobowe – w dobrym i wymagającym napraw stanie technicznym. Sprzedaj swoje auto przy minimum formalności!

AutoDave kontakt

Nasz skup samochodów Słupsk płaci najwięcej!

To pewne, że nasz skup aut używanych Słupsk płaci najwięcej w regionie. Za każde sprzedane nam auto proponujemy najwyższe ceny. Kierujemy się przede wszystkim stanem technicznym pojazdu, nie mamy stałego cennika, ale znamy ceny jakie proponuje konkurencja i wiemy, że nasza firma jest wypłacalna i możemy dzięki temu zaproponować najwyższe ceny.

Wiemy również, że naszemu klientowi zależy, aby zyskać nie tylko na czasie, ale również finansowo. Jesteśmy w stanie zadowolić klienta również pod tym względem. Wycena, którą przygotowujemy dla naszych klientów jest absolutnie darmowa i niezobowiązująca. Możesz sprawdzić, jak działa konkurencja, możesz sprawdzić ceny w innych miejscach, ale jesteśmy pewni, że powrócisz do nas, ponieważ to nasz Skup Aut Słupsk zapłaci najwięcej. Za auta w bardzo dobrym stanie technicznym, rocznikowo nowym jesteśmy w stanie zapłacić 80% ceny rynkowej.

Co sprawia, że możemy zaproponować tak wysokie ceny za używany samochód? To, że mamy świetną opinię wśród klientów. Sprawia to, że wciąż mamy nowych, a co za tym idzie mamy płynność finansową i jesteśmy firmą wypłacalną. U nas gotówkę otrzymasz od ręki. Polecamy się na przyszłość, pamiętaj, aby do nas zadzwonić.

OSTATNIO ZAKUPIONE SAMOCHODY W SŁUPSKU

skup aut dostawczych Słupsk
skup aut na terenie Słupska
skup pojazdów Słupsk

OPINIE MIESZKAŃCÓW SŁUPSKA I OKOLIC

Kacper D.

Miła obsługa, Pan przez telefon rzeczowy i konkrety. Cała transakcja zajęła jedne dzień.


Opel

Słupsk

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:47:11+00:00

Słupsk

Opel
Miła obsługa, Pan przez telefon rzeczowy i konkrety. Cała transakcja zajęła jedne dzień.
Patryk J.

Do skupu Pana Dawida trafiłem z polecania. Zaproponował mi naprawdę rozsądną kasę i dobiliśmy targu.


Volvo

Słupsk

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:45:41+00:00

Słupsk

Volvo
Do skupu Pana Dawida trafiłem z polecania. Zaproponował mi naprawdę rozsądną kasę i dobiliśmy targu.
Michał M.

Jestem zadowolony ze współpracy z tym skupem. Sprzedałem tam moje stare auto, dopłaciłem i wyjechałem ładną bmw.


Audi

Słupsk

AutoDave.pl
5
2020-10-28T10:46:26+00:00

Słupsk

Audi
Jestem zadowolony ze współpracy z tym skupem. Sprzedałem tam moje stare auto, dopłaciłem i wyjechałem ładną bmw.
5
3
AutoDave.pl

Kiedy można oddać samochód do skupu? Najlepiej jest oddać w kilku znaczących sytuacjach. Ze skupu klienci zwykli korzystać, gdy kupili nowy samochód i ten zalegający w garażu nie jest im już do niczego potrzebny. Kiedy potrzebują szybkiej gotówki. Kiedy nie mogą znaleźć klienta na własną rękę lub nie mają czasu go szukać, oraz kiedy nie chcą płacić prowizji w komisach samochodowych. Takie skupy jak nasz lub skup aut Rumia, zajmują się od lat odkupowaniem samochodów poleasingowych, powypadkowych, a także sprowadzanych z Anglii.

Niekiedy bardzo ciężko jest sprzedać samochód, który jest uszkodzony, klienci zazwyczaj zwracają szczególną uwagę na takie wady, obawiają się doinwestowania w naprawy, oglądają samochód bardzo dokładnie, a koniec końców często rezygnują i do transakcji w ogóle nie dochodzi. Ty tracisz tylko Swój cenny czas. Aby temu zapobiec możesz się zgłosić do naszego skupu, ponieważ działamy w kilku lokalizacjach. Prócz skupu w Słupsku, działamy jeszcze w skupie aut Gdynia, a także w Rumii na terenie województwa Pomorskiego. Dzięki nam szybko i sprawnie sprzedaż pojazd, który nie jest właściwie Ci już do niczego potrzebny.

Powszechnie wiadomo, że w skupie aut można szybko sprzedać stary lub uszkodzony samochód, ale nadający się do naprawy i dalszej eksploatacji. Auto skup Nakło nie przyjmuje samochodów nadających się na złomowanie. Transakcję kupna – sprzedaży samochodu możesz również dokonać na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego i to jest świetna wiadomość, ponieważ możesz się udać do skupu samochodów w Bydgoszczy. Zalety naszych skupów to przede wszystkim profesjonalizm, szybkie i proste formalności, sprzedaż poparta umową, gotówka od ręki, a także rzetelna wycena, a także możliwość odbioru pojazdu przez skup ze wcześniej wyznaczonego miejsca.

Jest to możliwe, ponieważ dysponujemy własnym transportem i chętnie przyjedziemy po sprzedane nam auto za darmo. Usługi naszych skupów, to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla osób chcących szybko zrobić sobie wolne miejsce w garażu lub potrzebujących gotówki od ręki. Sprzedaż samochodu na własną rękę, to często zabieg długotrwały. Należy się również liczyć z telefonami od klientów, poświęcić temu czas. Wielokrotnie przy wizytach klientów narażamy się na niepotrzebny stres. Na rynku jest wiele ogłoszeń, dlatego tym trudniej sprzedać samochód na własną rękę.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Dawid Prywinski z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"  Skup aut Bydgoszcz

   

  NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W SŁUPSKU!

  AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

  ul. Nad Torem 16
  85-409 Bydgoszcz
  NIP 9671233210
  REGON 341293370
  Tel. 604 479 949

  Zadzwoń teraz