SKUP AUT TORUŃ

Nasz skup aut działa na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego! W wyniku wielu zapytań ze strony mieszkańców Torunia postanowiliśmy rozszerzyć naszą usługę i w Toruniu zjawimy się w 60 minut! Auta skupujemy tylko i wyłącznie za gotówkę chyba, że klient życzy sobie innej formy płatności. Istnieje również możliwość zamiany samochodu lub zamiany z dopłatą.

Nasz Toruński skup aut przyjmie każdy samochodów. Nie ma dla nas znaczenia stan techniczny twojego pojazdu. Nasza firma działa kompleksowo w branży motoryzacyjnej. Jeśli twoje auto ma problem z odpalaniem, lub któryś z podzespołów jest uszkodzony przyjedziemy po nie Lawetą. Toruń to miasto, w którym niema do wyboru wielu skupów. Postanowiliśmy to zmienić i wprowadzić nową jakość usługi skupowania samochodu w tym regionie województwa.

POTRZEBUJESZ BŁYSKAWICZNEJ WYCENY?
ZADZWOŃ – 604 479 949

W Toruniu zjawiamy się nawet w godzinę!

Auto Dave to już nie tylko skup na terenie Bydgoszczy, działamy w całym województwie i cały czas rozszerzamy pole działania naszej firmy. Na chwilę obecną jesteśmy najprężniej rozwijającym się skupem, co widać w komentarzach o naszej firmie. Wystarczy sprawdzić nasz profil Google+ lub fanpage na facebooku. Dziesiątki zadowolonych klientów postanowiło wystawić nam rekomendacje – w tym również kilkanaście opinie od mieszkańców Torunia!

Nasz skup aut Toruń to 100% legalnie działająca firma. Sprzedając nam samochód masz pewność, że nie będziesz miał w przyszłości żadnych problemów. W przeciwieństwie do innych skupów nie zaniżamy rynkowej wartości samochodu. Potrafimy dostrzec zalety auta oraz staramy się zrozumieć, dlaczego właściciel chce takie a nie inne pieniądze za konkretny egzemplarz.

AutoDave kontakt

Skupimy każdy samochód w Toruniu bez względu na jego stan!

Dla nas marka samochodu również nie ma znaczenia, kupujemy wszystko. Samochody uszkodzone, takie które nieodpalaną, auta skorodowane w dużym skrócie wszystkie samochody w powiecie Toruńskim. Jesteśmy stanie zapłacić godziwie za samochodów o ile jest tego warty! Pamiętaj, płacimy tylko gotówką na miejscu podczas finalizacji transakcji.

W Toruniu działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak wycenić samochód, aby właściciel podobnie jak nasz skup aut Toruń zarobił na całej transakcji. Jesteśmy elastyczni, w ramach darmowej wyceny zjawimy się pod wskazanym adresem. Na praktycznie każdym toruńskim osiedlu.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Dawid Prywinski z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"Skup aut Bydgoszcz

 

NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W TORUNIU!

AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
NIP 9671233210
REGON 341293370
Tel. 604 479 949

Napisz do nas!

Zadzwoń teraz