SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW BYDGOSZCZ

Szukasz taniego samochodu używanego w Bydgoszczy?

Chciałbyś zakupić samochód, który nie będzie posiadał żadnych ukrytych wad? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AutoDave, usługa oferująca auta używane w Bydgoszczy. Auto handel Bydgoszcz oferowany przez naszą firmę to usługa, która do tej pory zapewniła wielu kierowcom sprawdzone samochody z dobrym stanem technicznym, których przebiegi są autentyczne, a wszystkie naprawy zapisywane oraz odnotowywane. Dzięki temu otrzymujecie pełną historię pojazdu, który pomimo braku serwisowania w autoryzowanym serwisie, nie ukryje przed wami żadnego szczegółu.

Przy kupnie samochodu bardzo ważna jest jazda próbna oraz wstępne oględziny. Dlatego nigdy nie będziesz musiał się martwić problemami z jazdą testową. Jeśli chodzi o cenę, to postaraliśmy się przygotować auto dla każdego. Jesteś początkującym kierowcą i szukasz czegoś mniejszego? Nie ma sprawy! W naszej ofercie znajdziesz samochód na każdą okazję i dla każdego użytkownika. Czy to samochód o zacięciu sportowym, czy samochód rodzinny, samochody używane z Bydgoszczy i okolic dostępne są na sprzedaż! Jeśli chodzi o cenę, to z pewnością ucieszy cię fakt, że auta używane dostępne są w różnych przedziałach cenowych. Ponadto, otwarci jesteśmy na negocjację, aby zadowolić klienta i upewnić się, że zakupiony samochód sprawi mu przyjemność przez wiele kilometrów! Poniżej przedstawiamy galerie dostępnych modeli, więc zapraszamy do obejrzenia, a po kontakcie do oględzin u nas w siedzibie! Istnieje możliwość oddania samochodu do naszego skupu aut w rozliczeniu!

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE SAMOCHODY NA SPRZEDAŻ!
TEL – 604 479 949

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AutoDave Martyna Prywinska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"


  Skup aut Bydgoszcz

  AUTO HANDEL BYDGOSZCZ – AutoDave.pl

  AUTODAVE MARTYNA PRYWINSKA

  ul. Nad Torem 16
  85-409 Bydgoszcz
  NIP 5542521732
  REGON 382308130
  Tel. 604 479 949

   

  Zadzwoń teraz