Wiele osób, którzy posiadają bardzo stare samochody, których nie opłaca się z ich perspektywy naprawiać – zostawia je pod domem. Stoją tak i niszczeją, często przez wiele, wiele lat. Okazuje się, że wcale nie musi tak być i jest wiele rozwiązań, aby uporządkować przestrzeń wokół siebie a także i zarobić. Bydgoski skup aut używanych jako jeden z nielicznych na rynku dojeżdża do osób zainteresowanych sprzedażą swoich pojazdów. Stan Twojego auta jest dla nas tak naprawdę nieistotny. Posiadamy lawetę, którą mamy możliwość zabrania samochodów różnej wielkości.

skupujemy auta za gotówkę

Auto, które stoi bezczynnie traci na wartości.

Samochód, który przez dłuższy czas stoi nieużywany nie tylko zajmuje określoną przestrzeń, ale także z każdym rokiem traci na wartości. Na dłuższą metę taki proceder jest po prostu nieopłacalny. Dlatego, jeśli posiadasz samochód, w którego naprawdę nie chcesz inwestować i wiesz, że raczej nigdy nie będziesz już z niego korzystał – zadzwoń do nas! Z przyjemnością przyjedziemy i wycenimy Twój pojazd. Nasi pracownicy podchodzą do tematu zawsze bardzo fachowo. Wycena oparta jest na różnych parametrach technicznych, takich jak: ogólny stan pojazdu, rocznik, czy model. Jeśli wychodzisz z założenia, że Twoje auto nie nadaje się już do sprzedaży, a raczej na złom – sprawdź jak najszybciej ofertę naszego skupu samochodów używanych w Bydgoszczy! Być może okaże się, że nie będziesz musiał martwić się załatwianiem złomowania a samochód zostanie przez nas w sposób szybki zakupiony.

Płacimy wyłącznie gotówką od ręki!

Tak! Dziś wydaje się, że sprzedając coś zawsze musimy wypełniać sterty papierów, podawać numer konta, a potem jeszcze czekać kilka dni aż pieniądze wpłyną. Czekanie na tak naprawdę NASZE pieniądze nie jest zbyt komfortowe. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zawsze płacimy gotówką od ręki. Dzięki temu transakcje są zakończone bez zbędnych formalności i wydłużonego czasu.

Zadzwoń teraz