Współczesny rynek samochodowy jest przepełniony autami, które są powypadkowe. Niestety często jest tak, że nieuczciwi sprzedawcy chcąc zarobić więcej na sprzedaży samochodu przekłamują rzeczywistość. W rezultacie pojazdy, które są uszkodzone opisywane są jako takie, których stan jest wręcz idealny. Takie praktyki są nie tylko nieetyczne, ale także są wykroczeniem.

Jeśli kupujesz samochód od handlarza – sprawdź opinie o jego firmie!

W naszym bydgoskim skupie aut, znajdują się tylko samochody, które zostały kupione w sprawdzonych źródłach i bardzo szczegółowo opisane. Nie ma mowy o tym, by ktoś kupił przysłowiowego „kota w worku”. Zadowolenie i satysfakcja przyszłego nabywcy są dla nas najbardziej istotne. Mamy też świadomość tego, że tylko uczciwa informacja jest gwarantem nie tylko komfortu, ale i co najważniejsze – przyczynia się do bezpieczeństwa podczas jazdy. W naszym skupie samochodów w Bydgoszczy, znajdują się zarówno auta powypadkowe, jak i takie które nie miały żadnej kolizji. Przyszły klient uzyskuje od nas wszelkie niezbędne informację co do stanu pojazdu. Uczciwość transakcji i transparentność są jednymi z naszych dewiz.

auto po wypadku

Nie daj się oszukać i sprawdź nasze wskazówki!

Istnieje kilka wskazówek, które pozwolą w sposób szybki poznać osobie, która niekoniecznie musi się na tym znać, czy dany samochód jest po wypadku. Najpierw powinniśmy zwrócić uwagę na lakier. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć czy na całej powierzchni ma on taki sam odcień i fakturę. Można zaopatrzyć się też w specjalny miernik jego grubości, która to nie powinna przekraczać 200 mikrometrów. Wgniecenia oraz wszelkie szczeliny mogą również świadczyć o tym, że auto uczestniczyło w kolizji. Warto zwrócić uwagę także na szyby. Data ich produkcji może być inna, jednakże także ten element może świadczyć o przebiegłym wypadku. Naszą uwagę powinny przyciągnąć zderzaki czy ustawienie reflektorów. Zamienniki lub złe ich ustawienie są jedną z cech aut powypadkowych.

Samochodu zazwyczaj nie kupuje się zbyt często. Najczęściej jest to zakup, na kilka lat a nawet i dłużej. Warto jest więc podejść do niego na chłodno, bez zbędnych emocji. Można zawsze skorzystać z pomocy doświadczonego blacharza, który bardzo szybko rozpozna powypadkowy samochód, lub sprawdzić go na stacji diagnostycznej.

Zadzwoń teraz