fbpx

Rozróżnia się kilak rodzajów myjni samochodowych, a zwłaszcza samoobsługowe cieszą się dużym zainteresowaniem i popularnością. Trudno powiedzieć, czy istnieje lepsze rozwiązanie na mycie auta, jeśli tego właśnie ono wymaga, a nam ciągle brak czasu na mycie ręczne samochodu. Jakie myjnie są polecane w Bydgoszczy przez firmę AutoDave i gdzie warto się udać, by dokładnie umyć samochód?

Polecane myjnie samoobsługowe w Bydgoszczy!

Do najbardziej popularnych, ale również cieszących się świetnymi opiniami myjniami samochodowymi Bydgoszcz są między innymi:

  • Ręczna myjnia samochodowa na ul. Kijowskiej 53, 850739 Bydgoszcz.
  • Myjnia samoobsługowa DR CARWASH, ul. Sandomierska 31, 85-830 Bydgoszcz,
  • Fabryka Blasku 99 Myjnia & Detailing na ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 64, 85-090 Bydgoszcz, która wykonuje również kompleksowe czyszczenie samochodu bydgoszcz
  • a także myjnia bezdotykowa Bydgoszcz „Non Stop Myjnie”, na ul. Fordońskiej 45, 85-719 Bydgoszcz

Oczywiście, każdy z nas powinien dopasować styl mycia swojego auta do swoich preferencji i wymagań, a także czasu i budżetu, ale pamiętajmy, że warto korzystać z takich usług w Bydgoszczy, ponieważ możemy zaoszczędzić tym samym czas i bardzo dokładnie zadbać o estetykę naszego auta. Wiele z wyżej wymienionych myjni posiada możliwość płacenia kartą, a także oferuje usługi różnych programów- szczególnie myjnie bezdotykowe Bydgoszcz.

auto myjnia

Myjnie ręczne Bydgoszcz z najlepszą obsługą!

Jeśli chcemy naprawdę bardzo zadbać o czystość naszego samochodu, lub na przykład zdarzył nam się wypadek i jakiś płyn o ostrym zapachu wylał się w naszym aucie, to warto udać się do myjni w Bydgoszczy, które zajmują się kompleksowym czyszczeniem samochodu. Takim miejscem, które poleca firma AutoDave jest AUTO MYJNIA MYJ-CAR. Dlaczego akurat tą myjnię poleca skup aut Bydgoszcz? Ponieważ możemy tam wykonać:

  • woskowanie lakieru wykonywane ręcznie,
  • pranie tapicerki samochodowej Bydgoszcz,
  • odkurzanie wnętrza auta,
  • czyszczenie i odświeżanie części plastikowych i czarnych wewnątrz,
  • impregnacja i czyszczenie tapicerki skórzanej,
  • a także czyszczenie silnika pod maską.

Dodatkowo spotkamy się tam z doskonałą obsługą, miłą atmosferą i zwróceniem uwagi na detale. Jeśli chcemy zlecić wysokiej jakości czyszczenie samochodu Bydgoszcz, to koniecznie powinniśmy się udać na ul. Bielicką 76A. Tutaj oddając auto do mycia, odbierzemy je lśniące i pachnące, a usługa wcale nie trwa zbyt długo. Ponad to, AutoDave poleca myjnie Myj – Car, ponieważ jest to myjnia zarówno bezdotykowa, jak i myjnia automatyczna Bydgoszcz, a także myjnia ręczna.

myjnia bezdotykowa bydgoszcz

Gdzie w Bydgoszczy najlepiej prać i czyścić tapicerkę?

Pranie tapicerki samochodowej Bydgoszcz, możemy wykonać również w wyżej wymienionych myjniach. Niektóre myjnie, do swojej standardowej usługi wprowadza również parowe czyszczenie tapicerki samochodowej. Jak wiemy, tapicerka samochodu jest w ciągłym użytku, jest ona narażona na wiele uszkodzeń i zabrudzeń w ciągu dnia. Zwłaszcza, jeśli jemy śniadanie w samochodzie, pijemy kawę, lub wozimy autem dzieci. Chwila nieuwagi i posiłek ląduje na tapicerce. Wówczas warto wykonać pranie parowe, które nie dość, że dokładnie czyści tapicerkę, to jeszcze usuwa roztocza.

myjnia samochodowa bydgoszcz

Najlepsze myjnie samochodowe w Fordonie!

Zdecydowanie myjnią w Fordonie, którą poleca skup aut Bydgoszcz, jest Centrum Mycia Samochodów, znajdująca się na ul. Produkcyjnej 9. Myjnia Bydgoszcz Fordon, świadczy wysokiej jakości myjni bezdotykowej na 5 stanowisk, myjni ręcznej, a także myjni automatycznej i tunelowej, w której znaleźć możemy szczotki piankowe. Do mycia aut stosowane są najlepszej jakości środki chemiczne, a obsługa jest w pełni profesjonalna. W myjni Bydgoszcz Fordon można umyć zarówno małe auta osobowe, jak i Suvy i auta dostawcze. Ponad to w Centrum Mycia Samochodów jest poczekalnia, w której może skorzystać z kawy i poczekać na swoją kolej do myjni. W myjni Bydgoszcz Fordon można również wyczyścić tapicerkę w całości, jak i w wybranych miejscach.

Zadzwoń teraz