Rynek samochodowy w Polsce od dawna związany jest z autami, które są używane. Uzależnione jest to od kilku czynników. Jednym z determinantów takiego zakupu jest oczywiście niższy koszt pojazdu od takiego, które można nabyć w salonie.

Polacy lubią kupować auta używane i zdają się być pod tym kątem ekspertami. W naszym skupie aut w Bydgoszczy zarówno kupujemy jak i sprzedajemy samochody. Są to wyselekcjonowane pod wieloma względami pojazdy. Mogą być po wypadku, bez ważnego OC, lub takie których niski przebieg mógłby zawstydzić niejednego świeżego posiadacza auta z salonu. Poniżej przedstawiamy ranking samochodów, które naszym zdaniem cieszą się wciąż największym zainteresowaniem.

używane Audi a4

Najlepsze auta używane? Oczywiście niemieckie!

Od wielu lat wielką popularnością cieszą się auta używane od naszych zachodnich sąsiadów. Są to oczywiście w pierwszej kolejności: Volkswageny, Ople czy Fordy. Uważa się, że te samochody niemieckie są trwałe i stosunkowo tanie. Na jakość na pewno wpływ ma to, że zapewne jeździły po dobrych drogach, a Niemcy znani są z tego, że dbają o swoje auta.

[su_note note_color=”#f2f1f1″]Marki te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem także z tego względu, że w razie jakiejkolwiek awarii, nie ma problemu z zakupem do nich części zamiennych. Części jest dużo, są niedrogie a jednocześnie nasi rodzimi mechanicy są wyspecjalizowani w naprawie Golfów, Vectr, czy Mondeo. W naszym bydgoskim skupie dbamy o to, żeby te samochody były dostępne. Wiemy, że to właśnie one są jednymi z lepszych jakie sprawdzą się na polskich drogach.[/su_note]

Samochody klasy prestiż

Drugim rodzajem samochodów, które wciąż zyskują na popularności są samochody, które posiadają wysoki standard. Zaliczyć można do nich w pierwszej kolejności Hondy, Toyoty czy Audi. Samochody te są droższe od używanych aut niemieckich. Na cenę jednak wpływ ma to, że ich układy mechaniczne uznawane są najlepsze.

Ciekawy design połączony z ponadprzeciętną jakością decyduje o tym, że auta te są coraz częściej poszukiwane przez klientów naszego skupu. Dokładamy wielu starań, aby nasz skup aut używanych miał je w swojej ofercie. Hondy, Toyoty oraz Audi z całą pewnością należą do częściej wybieranych. Do grona tego można zaliczyć też Mitsubischi. Statystycznie to właśnie te modele użytkowane są najdłużej.

Zadzwoń teraz