POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ

AutoDave to pomoc drogowa w Bydgoszczy, która oferuje najwyższej jakości usługi. Dlaczego warto skorzystać z naszej lawety? Jak zapewne wiecie, firma nasza zajmuje się kompleksową pomocą drogową, która oprócz szybkiego odholowania przy pomocy nowoczesnej lawety o dużym udźwigu pomoże również zawieźć samochód do warsztatu, aby jak najlepiej wesprzeć klienta. Co więcej, cennik za lawetę jest bardzo atrakcyjny, a stosunek ceny do jakości jeden z najlepszych w regionie. Jeśli zależy wam na znalezieniu lawety w Bydgoszczy tanio, to oferowana usługa jak najbardziej przypadnie wam do gustu.

Oprócz pomocy drogowej w Bydgoszczy, AutoDave oferuje również dojazd do pobliskich okolic. Bardzo ważną zaletą naszej firmy, o której nie można zapomnieć, jest bardzo szybki kontakt z fachowcami. Jeśli zależy ci na czasie i nie chciałbyś czekać pół dnia na wsparcie, to skorzystanie z naszej, natychmiastowej pomocy drogowej w. Głównym powodem, dla którego AutoDave jest tak szanowaną i lubianą firmą jest właśnie fakt, że dzięki nam możesz bez żadnego problemu przetransportować swój samochód. Holowanie w Bydgoszczy jeszcze nigdy nie było tak proste i tak tanie. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami, podać kilka detali dotyczących zdarzenia oraz miejsce, a my natychmiast się pojawimy!

ZADZWOŃ PO POMOC DROGOWĄ?
TEL – 604 479 949

NAJLEPSZE CENY ZA USŁUGI LAWETY W BYDGOSZCZY

Warto nadmienić, że główna siedziba firmy znajduje się w mieście. Dlatego właśnie prosimy wziąć pod uwagę fakt, że laweta z Bydgoszczy nie dotrze do Inowrocławia lub Chełmna w kilka minut. Pomimo wysłania lawety w trybie natychmiastowym, czas w jakim dotrzemy do naszego klienta zależy jest od odległości.

Pamiętajcie, nasze usługi mają zawsze stały cennik, nie zaskoczymy was nagle wymyśloną sumą, której się nie spodziewaliście. Pomimo nowoczesnej lawety, Bydgoszcz oraz bliskie okolice nie będą płacić dodatkowych opłat. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nad poprawnym załadunkiem czuwają osoby doświadczone, które niejednokrotnie wykonywały tę czynność. Przekonaj się o naszej jakości już dziś!

AutoDave kontakt

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Auto Dave Dawid Prywinski z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"Skup aut Bydgoszcz

 

POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ, LAWETA AutoDave!

AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
NIP 9671233210
REGON 341293370
Tel. 604 479 949

Napisz do nas!

Zadzwoń teraz