POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ

AutoDave, to firma zajmująca się pomocą drogową. Oferuje usługi najwyższej jakości, ponieważ priorytetem dla naszej firmy jest zadowolenie klienta, a także jego bezpieczeństwo. AutoDave to firma dysponująca lawetą w Bydgoszczy, z której warto skorzystać. Dlaczego? Ponieważ zajmujemy się kompleksową pomocą drogową, która prócz szybkiego autoholowania w Bydgoszczy, pomoże także dostarczyć samochód do odpowiedniego warsztatu. Robimy to za pomocą nowoczesnej lawety z dużym dźwigiem, a wszystko po to by okazać naszym klientom wsparcie i profesjonalną pomoc drogową w Bydgoszczy i okolicach.

W naszej ofercie, znaleźć można również dojazd do pobliskich okolic, co jest bardzo wygodnym i sprawnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach drogowych. Nasi klienci cenią sobie również kontakt z nami, ponieważ działamy bardzo sprawnie i jesteśmy gotowi do pomocy w każdym momencie, ponieważ oferujemy pomoc drogową 24h na dobę. Niektórych sytuacji na drodze nie da się przewidzieć, wtedy to nasza firma AutoDave pomoże Ci, gdy tego potrzebujesz. AutoDave, to również grupa profesjonalistów, którzy z chęcią zajmą się Twoim przypadkiem. To dzięki naszej firmie bez problemu, szybko i sprawnie przemieścisz auto w dowolne miejsce i co bardzo ważne bezpiecznie i w dobrej cenie.

Oferujemy najlepsze ceny za usługę w całym regionie, a stosunek ceny, do jakości usługi jest atrakcyjny i uczciwy. Dodatkowym atutem korzystania z usług naszej firmy jest uczciwość i rzetelność. Wystarczy, że podasz nam kilka szczegółów dotyczących wypadku, a my pojawimy się na miejscu, gdy tylko tego potrzebujesz. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie dostarczyć docelową konkretną pomoc na terenie Bydgoszczy i okolic, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

ZADZWOŃ PO POMOC DROGOWĄ?
TEL – 604 479 949

NAJLEPSZE CENY ZA USŁUGI LAWETĄ W BYDGOSZCZY!

Nasza firma AutoDave jest w stanie dojechać do naszego klienta w dowolne miejsce w Bydgoszczy, lub jej okolicach, ale należy pamiętać, że siedziba naszej firmy znajduje się w mieście i do takich miejscowości jak Chełmno, lub Inowrocław nie jesteśmy w stanie przedostać się w kilka minut. Naszą lawetę wysyłamy natychmiast, lecz czas dojechania do klienta zależny jest od odległości. Chcielibyśmy również zapewnić, że dostarczamy uczciwych usług, a nasz klient jest dla nas najważniejszy. Zdajemy sobie sprawę jak stresujące są stłuczki i wypadki drogowe.

Wiemy również, ile niepotrzebnych nerwów kosztuje auto, które nie odpala, a które trzeba dostarczyć do warsztatu samochodowego. Dlatego oferujemy pomocą drogową 24h. Z usług naszej firmy warto skorzystać choćby z powodu ceny, która jest przewidywalna i atrakcyjna, a także uczciwa. Mamy cennik, na którym opieramy swoją ofertę i zawsze jesteśmy gotowi przedstawić ją naszemu klientowi.

Dysponujemy nowoczesną lawetą w Bydgoszczy, ale to nie oznacza podwyższenia z tego powodu cen za nasze usługi. Po kontakcie z nami, klienci nie będą zaskoczeni wymyśloną sumą, której się nie spodziewali. Nie pobieramy dodatkowych opłat za autoholowanie w Bydgoszczy, a całym procesem załadunkowym zajmują się profesjonaliści, którzy zajmą się Twoim autem, by bezpiecznie dotarło do miejsca docelowego. Warto pamiętać o naszej firmie skup aut Bydgoszcz AutoDave podczas kolizji lub gdy nasze auto nie odpala. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba!

AutoDave kontakt

BŁYSKAWICZNA POMOC DROGOWA W FORDONIE I OKOLICACH!

Pomoc drogowa Bydgoszcz AutoDave, pomoże niezwłocznie przetransportować samochód, który się zepsuł, lub uległ kolizji do warsztatu lub inne odpowiednie miejsce. Jesteśmy w stanie błyskawicznie zaholować Twój samochód, ponieważ oferujemy pomoc drogową 24h na dobę w Bydgoszczy i okolicach. Jeśli znajdziesz się w potrzebie i zadzwonisz do nas, naszą nowoczesną lawetę wysyłamy do Ciebie od razu.

Przy skorzystaniu z usługi należy podać tylko kilka szczegółów na temat gdzie się znajdujesz i jaki posiadasz samochód. Z pomocą z naszą lawetą Bydgoszcz Fordon nie musisz się już martwić, że Twoje auto zostanie porzucone w miejscu kolizji. Sytuacje na drodze mogą nas niekiedy naprawdę zaskoczyć. Wówczas my jesteśmy w gotowości, aby zaoferować Ci auto pomoc w Bydgoszczy i nie tylko. Pomoc drogowa Bydgoszcz Fordon, to nie tylko holowanie, auta, ale także kompleksowa pomoc przy załadunku. Właściwie można powiedzieć, że wyręczymy Cię w tym procesie, abyś nie musiał się już więcej stresować. Ważne dla nas jest, aby Twój samochód dotarł do serwisu, lub warsztatu bezpiecznie i szybko.

Nasza firma dysponuje nowoczesną lawetą i gdy musimy zaholować dużą maszynę rolniczą, lub duży dostawczy samochód, który nie mieści się przy pomocy zwykłej lawety jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jest to ogromny plus naszej firmy, ponieważ zapewniamy odpowiedni transport wielu pojazdów. Holujemy auta bez względu na warunki pogodowe i atmosferyczne. Warto zatem skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić Ci wygodny transport i pełną usługę od A do Z.

AUTOHOLOWANIE I POMOC DROGOWA 24H W BYDGOSZCZY I OKOLICACH!

Przez wzgląd na szeroki zakres usług, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pomoc drogową 24h w Bydgoszczy i nie tylko. Działamy kompleksowo, a nasza usługa nie kończy się tylko na podjechaniu lawetą w miejsce wypadku. Nasi profesjonaliści załadują auto, lub maszynę rolniczą, czy też każdy inny pojazd na lawetę, odwiozą ją do serwisu, warsztatu lub inne wskazane przez klienta miejsce.

Zajmujemy się usługą od początku do końca, aby nasi klienci mogli już bez stresu odetchnąć. Nasz zespół specjalistów jest dostępny całą dobę, by zepsute auto jak najszybciej znalazło się na miejscu zdarzenia. Jesteśmy w stanie zorganizować pomoc drogową w Bydgoszczy i okolicach w każdym momencie. Z autoholowaniem Bydgoszcz nie musisz już zachodzić w głowę jak dotrzesz do serwisu.

Wiemy jak stresujące potrafią być takie sytuacje, dlatego dostarczamy błyskawiczną pomoc, czy to w mieście, na autostradzie, czy też poza miastem w najbliższej okolicy. Trudne warunki atmosferyczne takie jak burze, ulewy, śnieżyce nie stanowią dla nas kłopotu, ponieważ auto pomoc Bydgoszcz dojedzie do klientów w każdych warunkach. Jeśli tylko znajdziesz się w sytuacji, gdzie potrzebna będzie laweta w Bydgoszczy lub poza nią, pamiętaj o nas, ponieważ pracujemy dla Ciebie 24h.

Ile kosztuje usługa holowania lawetą w Bydgoszczy?

Zanim skorzystamy z usług pomocy drogowej Bydgoszcz, zastanawiamy się, jaki będzie cennik lawety. Otóż cennik, według którego liczymy usługę nie jest o tyle stały, ale powiedzieć można, że cena auto lawety Bydgoszcz to koszt około 100-150zł na terenie miasta. Poza Bydgoszczą natomiast to +2zł za każdy kilometr.

Czy posiadają państwo cennik pomocy drogowej?

Cennik lawety Bydgoszcz nie jest stały i opieramy się głównie na przejechanych kilometrach. Można powiedzieć, że cena auto lawety w Bydgoszczy to koszt około 100 do 150zł, ale jeśli wyjeżdżamy poza Bydgoszcz, to dodajemy 2zł od każdego przejechanego kilometra. Oczywiście to klient musi ocenić, czy cennik pomocy drogowej Bydgoszcz jest zbyt wysoki, czy nie, ale zapewniamy, że nasze ceny są adekwatne do wykonanej usługi.

W jakich godzinach pracujecie?

Jesteśmy otwarci dla naszych klientów 24h na dobę. Wiemy, że czasem pomoc drogowa jest niezbędna nocą i wówczas jesteśmy gotowi przyjechać na miejsce wskazane przez naszego klienta. Dlatego też nie mamy określonych godzin pracy, ponieważ oferujemy pomoc drogową 24h w Bydgoszczy. Wychodzimy z założenia, że pomoc drogowa Bydgoszcz 24h na dobę jest bardzo przydatna w sytuacjach nietypowych, gdzie sytuacje na drodze mogą nas zaskoczyć.

Czy pomagacie w holowaniu aut dostawczych/busów?

Jesteśmy w stanie zaholować każde auto ważące do 3,5 tony. Dysponujemy nowoczesną lawetą, która w niektórych przypadkach jest niezbędna. Nie ograniczamy się tylko do małych samochodów osobowych.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AutoDave Martyna Prywinska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"


  Skup aut Bydgoszcz

   

  POMOC DROGOWA BYDGOSZCZ, LAWETA AutoDave!

  AUTODAVE MARTYNA PRYWINSKA

  ul. Nad Torem 16
  85-409 Bydgoszcz
  NIP 5542521732
  REGON 382308130
  Tel. 604 479 949

  Zadzwoń teraz